1 / 12
MOLER MOLERO-FARBARSKI USLUGI
1 €
27.11.2022 10:02

Аеродром / Скопје

Vrsime Molero-farbarski uslugi
-Moleraj
-Izrabotka na dekorativni zidovi
-Farbanje na drveni vrati i prozori
-Farbanje na ogradi
-Saniranje na osteteni delovi od vasite objekti
-Izrabotka na abrip
-Komletno renoviranje na vasite domovi i delovni objekti

078 632 852
078 632 852

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078632852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам