Plac
1 МКД
28.10.2020 23:13

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se bara da se kupi plac okolu 500m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Emilija
Потврден огласувач
070714475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам