1 / 3
Се продава компјутерска маса
2.500 МКД
29.10.2020 13:11

Сопиште / Скопје

Масата е во одлична состојба воопшто не се користени.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
070688709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам