1 / 1
Staklo za na kada paravan za tus kabina
3.500 МКД
15.12.2021 13:59

Аеродром / Скопје

visina 150 sm
sirina 50 sm
debelina na staklo 10 mm
so nego odi i drzac za prifakanje na zidot

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

,,,
Потврден огласувач
078310484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам