1 / 2
Се продава шкавче
2.400 МКД
29.10.2020 13:15

Сопиште / Скопје

Се продава Висечко шкавче
-Висечко шкавче: 80x80x40
во одлична состојба новo воопшто не e користенo.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
070688709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам