1 / 12
Комплет бебешка опрема
250 €
Цената не е фиксна
29.10.2020 18:22

Охрид / Охрид

Се продаваат бебешка количка Кам, транспортер компатибилен со количката, летна бебешка количка, хранилка Чико, преносно креветче Кам, бустер седиште за во кола, бебшка играчка Томи, релаксатор, ограда за кревет и бебешка кадичка што се монтира на када. Производите се продаваат сите во комплет.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Иван
Даме Груев б1 1/7
Потврден огласувач
078440139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам