1 / 7
prodavam audi a3 sportbek
12 €
10.06.2021 16:26

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

super sostojba inf.071686952

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078828477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам