1 / 4
Готвач - Gotvac FlavorWave Turbo Oven
3.000 МКД
Цената не е фиксна
11.10.2021 13:35

Аеродром / Скопје

Се продава сочуван апарат за готвење со инфрацрвени зраци и топол воздух FlavorWave Turbo Oven, во одлична состојба, купен од Топ шоп. Апаратот за готвење е малку користен и правилно одржуван. Освен основните две подлоги и фаќалка за манипулација, во цената се вклучени уште 4 дополнителни подлоги за готвење. Има упатства за употреба на Македонски и на Англиски јазик.

Контакт број: 070 871 290
Можете да контактирате и преку Viber и Whatsapp.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
070871290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам