1 / 3
Држач за Тел + полнач + лед светло
1.800 МКД
Цената не е фиксна
18.12.2020 17:01

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов држач за телефон за точак плус полнач 4000mah за телефон , плус светло и свирка

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Осветлување

Се продава од:

Dario
Потврден огласувач
071273255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам