1 / 10
Kомплетна линија за производство
1 €
30.03.2022 20:38

Куманово / Куманово

Kомплетна линија за производство.
Текст:
Се продава комплетна линија за производство на ЧЕПКАЛКИ СО ЗАБЕН КОНЕЦ. Се работи за комплетна линија: машина за вбризгање пластика, додаток за автоматско вметнување конец во чепкалките, машина за формирање на блистер пакување, машина за стерилизација, како и неколку додатни машини за комплетирање на производот. Машината за вбризгање може да изработува и други производи од пластика доколку се изработи нов алат. Во комплетот доаѓа и машина за единечно пакување на чепкалките, погодно за рекламно пакување за ресторани, ординации и слично. Исто така добивате потребен репроматеријал и инструкции за целокупното производство. Поточни информации на 078338260

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
0038970331735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам