Барам работа
18.000 €
Цената не е фиксна
30.10.2020 12:27

Аеродром / Скопје

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

ПОМОШЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ: Книжење на: влезни и излезни во магацин и продавница фактури. Изводи. Плата. Патни налози. Услужна дејност. Постојани средства ДЕЛОВЕН АСИСТЕНТ: деловна етика. Договори и и вработувања. Дописи решенија одлуки, примање и издавање на документи. Водење деловодна книга.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Тодорка Павлеска
Потврден огласувач
076441886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам