1 / 7
Frizideri odrzuvaci I kombinirani
4.000 МКД
19.10.2021 15:26

Прилеп / Прилеп

Продавам комбиниран фрижидер со замрзнувач марка Gorenje со одвоена комора за замрзнување.
И одржувач Favorit. Сите во исправна состојба.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078383106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам