1 / 11
ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas
103.600 €
26.09.2022 09:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Centar

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(Do depandansot Palas)so vk kvadratura od 56 m2 na 4 kat jugozapadno orjentiran
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija ,zasebna detska soba ,spalna soba ,hodnik ,wc i sve terasi
Stanot se prodava delumno nameste (ostanuvaat sel vgraden mebel i komplet kujna)
Karakteristiki: pod parket i plocki,aluminski variolajt zavesi ,drveni vrati
Cena 2000 evra za m2 plus agenciska provizija

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan na prizemje

29000 €

ЧОЈС-Trosoben stan vo Daljan na prizemje

49000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам