1 / 6
Audi a6 19tdi 131 + cip 170ka fabrika
4.444 €
15.11.2020 17:38

Валандово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bez mana bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам