1 / 9
Bmw 320
2.350 €
Цената не е фиксна
30.10.2020 14:55

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Bmw 320 2000G bez nikakvi vlozuvanja servisiran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Taner
Потврден огласувач
077813653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам