1 / 1
Ekstra kvalitet ajvar,lutenica,malidzano
180 МКД
Цената е фиксна
30.10.2020 15:58

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Se prodava ajvar,lutenica,malidzano prigotveni po tradicionalen domashen recept.
Ajvar golema tegla 180 den.
mala tegla 100 den.
Malidzano golema tegla 160 den.
mala tegla 90 den.
Lutenica golema tegla 150 den.
mala tegla 90 den.
Naracki na tel.077 753 372 Goran
Isprakjame po kargo

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077753372
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам