1 / 1
LESNICI KRSENJE I OBRABOTKA - ЛЕШНИЦИ КРШЕЊЕ И ОБРАБОТКА
35 МКД
21.06.2022 08:40

Илинден / Скопје

VRSIME KALIBRIRANJE I KRSENJE NA LESNICI, ODVOJUVANJE NA LUSPA OD JATKA SO VENTILCIJA.
ВРШИМЕ КАЛИБРИРАЊЕ И КРШЕЊЕ НА ЛЕШНИЦИ, ОДВОЈУВАЊЕ НА ЛУШПА ОД ЈАТКА СО ВЕНТИЛАЦИЈА.
ТЕЛЕФОН: 071/295-626

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
071295626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам