1 / 5
Се продава многу добро сочуван машки спортски велосипед
3.500 МКД
Цената не е фиксна
10.11.2020 23:46

Берово / Берово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Половен, но многу добро сочуван машки велосипед.
Праќам по карго.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Манче
Потврден огласувач
070368233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам