1 / 8
Се продава куќа на Љуботенски пат
60.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 17:36

Бутел / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Ул 30

Куќата е на главната улица према с.Љуботен до хот -хот населбата
Куќата е со регулирани комуналии .
Катастарски регулирана со маркица
Куќата се продава со регулирани
За подетални информации барајте го Војо тел 070728692✓✓✓✓✓документи и со можност за доградба во зависност од ДУПОТ на општината
Бутел
Цена со договор
Лица за контакт :Војо-070728692
:Тања-071380248
Барајте после 17 часот
Идеална за супермаркет
Зошто е на главна улица према Љуботен,значи од новата улица сега
Од обиколница директ на нејзе топ локација
ПОБРЗАЈТЕ ЌЕ НЕМА ВИШЕ ДРУГИ ЛОКАЦИИ
СЕ СЕ ПРОДАДЕЕ!!!!????

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Luka
Потврден огласувач
071265730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам