1 / 2
Sony Xperia M2 Aqua ... samo napuknato e staklo
По Договор
25.03.2023 17:03

Штип / Штип

Марка:

Sony

Модел:

Xperia M2 Aqua

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava Sony Xperia M2 Aqua telefonot e se ispraven i se se funkcionira samo stoe e napuknato stakloto na ekranot

Ako ne sum dostapen na brojot moze da mi pisete ili dzvonete na istiot broj na viber: 071/555-401

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
071555401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам