1 / 4
Hurricane Spin Scrubber - Cetka za cistenje
999 МКД
01.09.2022 11:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново

Hurricane Spin Scrubber е новата четка за чистење без напојување што го прави чистењето побрзо и полесно. Добијте чистач со ротирачката четка што се врти со 300 вртежи во минута. Безжичниот Hurricane Spin Scrubber ја користи најновата технологија за полнење. Доаѓа со столб за продолжување за да не мора да се наведнувате и да се напрегате. Три комплети четки што можат да се заменат, можат да ги задоволат сите ваши потреби за чистење, од подот, кадата до споеви на вратите и прозорите и други тешко достапни места.

Карактеристики:
☑️ 3 заменски четки различни по облик и големина.
☑️ Ротирачка четка со 300 Вртежи во минута.
☑️ Пренослива и безжична четка за центрифугирање.
☑️ Димензии на производот: 104 x 5 цм.
☑️ Корисен и за внатрешна и надворешна употреба.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dispenzer za sapun

599 МКД

Set 3 sisinja za patuvanje

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам