1 / 1
SE IZDAVA DUKAN
1 €
06.05.2022 18:03

Кичево

Квадратура:

24 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan renoviran na ulica Mehmed Mehmedi br.1 kaj zgradite slovenija lez, pogoden za sekakvi celi ekstra lokacija.
Za povekje informacii javetese na dolumavedeniot broj.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Stojanche
Потврден огласувач
072206221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам