1 / 12
Машина за бабулиња од сапуница
4.000 МКД
02.12.2021 17:46

Прилеп / Прилеп

Продавам НОВА машина за балони од сапуница. Машината не е ни еднаш искористена, спакована е и подполно нова. Машината има далечински управувач, полнач, батерија. Има разни опции побрзо-побавно, различни бои да менува итн.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

X
Потврден огласувач
076586327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам