1 / 4
HDMI kabli / hdmi кабли
1 МКД
02.11.2021 09:18

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

HDMI кабли
од 20метри/10метри/5метри/2метри

за нарачка контакт
078217892 (viber/whatsapp)
Global Focus - Штип

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам