1 / 5
KATO YANMAR HD 19
23.500 €
14.06.2022 18:27

Демир Хисар

KATO YANMAR HD 19 MINI BAGER NA GUSENICI
GOD 2020
KORPI 3 OD 25CM 50 CM 100 CM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

ITMAKOM dooel
DEMIR HISAR
Потврден огласувач
079339376 075332029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам