1 / 2
TRANSPOTNO KREVETCE NOVO
2.000 МКД
07.08.2022 12:38

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Krevetceto e kako na slikata, samo e otvoreno I zatvoreno, bukvalno dva pati iskoristeno.

Pustam po kargo

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Mebel i oprema polovni
Потврден огласувач
071397071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам