1 / 3
ПОЛЊАЧ И ДВЕ БАТЕРИИ BP 511 за CANON
50 €
09.07.2021 21:53

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам нов полњач и две нови батерии BP 511 за CANON.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Батерии

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070265842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам