Cisterni za nafta
18.000 МКД
02.11.2020 20:17

Битола / Битола

Se prodavaat dve cisterni za nafta,po 1500 L,proizvodstvo fabrika Dimche Banjaro Prilep.Cena 18 000 den/cisterna

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078255057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам