1 / 12
Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP
1.111 €
12.09.2022 23:10

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

85 m²

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти кат со поглед кон центарот, реката.
85m2 со 3 соби (сите со поглед напред кон реката), 2 купатила, 2 тераси (идентични по големина) + остава. Централна клима во секоја просторија (ладење и греење).
Идеален простор за повеќе дејности...

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

MeDITeRAN - TravelSeviceS
info@mediteran.mk
Потврден огласувач
070210219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам