1 / 12
Станбено-Деловен простор 85м2 во ШТИП
111 МКД
01.04.2022 01:36

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул.Генерал Михајло Апостолски / Пролече

ИЗДАВАМ и Продавам НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти кат со поглед кон центарот, реката.
85m2 со 3 соби (сите со поглед напред кон реката), 2 купатила, 2 тераси (идентични по големина) + остава. Централна клима во секоја просторија (ладење и греење).
Идеален простор за повеќе дејности...

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

MeDITeRAN - TravelSeviceS
info@mediteran.mk
Потврден огласувач
070210219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам