1 / 2
Regal Vitrina Komoda
8.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2020 18:42

Кичево

Regaloti vitrinats ne se koristeni bea postaveni vo stan vo koj ne ziveevme , i istite se prodavat poradi prodazba na Stanot .
Regalot 15.000 denari
Vitrinata 8000 denari drvena od polno drvo .okolu cenata moze da se pregovara . Tel.078 217-393

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Stijan
Потврден огласувач
078217393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам