1 / 4
Продавам стан во Топанско поле
По Договор
22.06.2022 23:12

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул. Георги Попхристов бр. 13/3/17

Продавам стан во Топанско Поле. Можна замена за соодветен во Аеродром.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mare
Потврден огласувач
078267074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам