1 / 3
Smartwatch Blackview x1 (nov) menuvam za Montbike
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2021 17:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Smartwatch Blackview x1 (nov) ne otvoren. Menuvam za Montbike, Sitibike Tocak (samo so kocnici - diskovi)

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава / Можна е замена од:

Samsung
Потврден огласувач
071921283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам