1 / 1
Се продава плац во Бардовци 2900 м2
110 €
04.11.2020 11:35

Карпош / Скопје

Квадратура:

2900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Бардовци, во близина на пругата.

Површина 2900 м2
Градски водовод, струја, одвод
Градежно земјиште

Цена 110 Евра/м2

Шифра С1452

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Тифани Агенција за недвижности
Потврден огласувач
077699416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам