1 / 10
Zavaruvaci i monteri za Parno greenje
30.000 МКД
Цената не е фиксна
09.08.2022 10:23

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Firma od skopje ima potreba od :
Majstori za oksigensko zavaruvanje
Monteri
Iskustvo e zadolzitelno.
Kontakt tel:078/203-363

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
078210520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам