Se prodavaat nivi, niva Krklino
По Договор
13.08.2022 11:57

Битола / Битола

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat dve nivi:
1. Mogilski drum kaj galerijata zasadena so lucerka so sistem od strezevo 2700m2.
2. Vinarski pat pod linija 1400m2.
INFORMACII: DOBRICA 078/408-155
Cena po Dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078304580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам