1 / 12
Aprilia Shiver 750cc 2008 EXTRA SOCUVAN!!!
4.500 €
24.06.2022 15:15

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Туринг

Година:

2008

Модел:

Shiver

Километри:

25000

Aprilia Shiver 750cc 2008
Motoro e extra socuvan primerok!!!
novi gumi DUNLOP SPORT SMART MK3
nov PUIG vizir black mat
Napraen servis
Nov akumulator
Redovno servisiran.
Zamena za mala gradska kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sanel
Потврден огласувач
077767917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам