1 / 2
СЕ ПРОДАВА ДАБОВО БУРЕ ЗА РАКИЈА (BURE ZA RAKIJA)
3.000 МКД
Цената е фиксна
04.11.2020 21:44

Велес / Велес

Се продава дабово буре за ракија користено еден месец само.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
070863735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам