1 / 1
Casovi za piano
300 МКД
Цената е фиксна
22.09.2021 21:41

Бутел / Скопје

Davam casovi za piano.
-Klasicno svirenje so noti.
-Pocetno svirenje so acordi.
-Opsto svirenje ritam so acordi.
-Ucenje na molski I durski skali (kombinirano).

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Boge
Потврден огласувач
078465303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам