1 / 12
Se izdava apartman vo centar_STIP
3 €
23.12.2022 03:25

Штип / Штип

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Blagoj Muceto br.1

IZDADENO!!!___It’s already busy!!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
070210215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам