1 / 3
JBL VRX
5.500 €
7.000 €
03.06.2023 08:29

Аеродром / Скопје

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 4 sateliti i 4 basa pasivni. Satelitite se komplet so kuferi za transport, basovite se so futroli

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
077834530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам