1 / 6
masina za toalet hartija i kunski brisaci
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2021 15:54

Штип / Штип

masinata e vo dobra kondicija vadi top kvalitet so moderna sara (zajak ) s0 nanesuvanje boja po vasa zelba ima i lepilo megu listovite vredi da se vidi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

DANI MARI
Потврден огласувач
078316904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам