1 / 1
Кривопаланечки Агриа компир
20 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2021 21:03

Крива Паланка / Крива Паланка

Се продава планински кривопаланечки Агриа компир , количина околу 250 kg истиот може да се користи како семенски бидејќи е во втора година.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Кире
Потврден огласувач
071990668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам