1 / 1
ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП
3.000 МКД
11.01.2021 10:25

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔵🔵🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП 🔵🔵🔵
🟥Голем асортиман на екрани за лаптоп.
✅Брза, квалитетна и евтина монтажа.
____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

1 МКД

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам