1 / 3
Gliser dvosed so motor 30konja
3.000 €
Цената не е фиксна
06.11.2020 16:02

Охрид / Охрид

Naj stabilnoto korito monte karlo za tie sto znaat.So motor evinrude 30konjski sili so komplet komandi I volan I zadna komora so amortizeri sklad za oprema.So negova prikolka registrirano vo Ohridska kapetanija.Brzina na dvizenje na voda pod polna gas 50km/h.

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
71292101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам