1 / 10
Se prosava seat leon 1.9 tdi 81kw 110ks
3.000 €
Цената не е фиксна
06.11.2020 18:26

Валандово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo ekstra sostojba domakinski cuvena napraven kompleten servis pred 5000km donesen od svajcarija pred 5 godini klimatronik podetalni informacii na 078406618 ili na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Trajce
Потврден огласувач
078406618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам