1 / 3
Guma za velosiped off road
По Договор
13.08.2022 08:02

Кисела Вода / Скопје

Se prodava nova foldable off road guma Panaracer , made in Japan, 26x1.95. Gumata e najpogodna za kallivi zemjeni i trevni povrsini..

https://www.ebay.com/itm/NOS-PANARACER-SPIKE-26-x-1-95-FOLDABLE-FRONT-MOUNTAIN-BIKE-TIRE-GUM-WALL/283229615119?hash=item41f1ccf40f:g:ZVIAAOSwxK9b0xfO

https://www.ebay.com/itm/NEW-Panaracer-Spike-Front-Tire-26x1-95-Mountain-Bike-Tire-NOS/283563582641?hash=item4205b4e4b1:g:2hQAAOSwQOddPl5O

https://www.ebay.com/itm/Panaracer-Spike-26-x-1-95-mountian-bike-tire-NOS/143787251008?hash=item217a635540:g:sSMAAOSwIdZfhywg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Гуми

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
072225166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам