1 / 6
Mitsubushi Grandis 2.0 TDI
1 €
Цената не е фиксна
07.05.2022 00:22

Валандово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Grandis

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Мицубиши Грандис 2.0 ТДИ
-140 КС со 7 седишта
-2006 година,178.000 км
-има се од опрема
-направени голем сервис (сменет ребраст каиш комплет со затегачи водна пумпа, комплет уље со сите филтри) нема никакви дополнителни вложувања,добри гуми...
Регистрирана со зелен картон до Јуни 2022 година
TELEFON ZA KONTAKT 070528523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078441731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам