1 / 10
Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo
По Договор
02.08.2022 12:45

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

584 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Braka Miladinovi

Vredi da se vidi na lice mesto.

Kontakt broj >>> 071 253 039
Kontakt broj >>> 071 253 039
Kontakt broj >>> 071 253 039

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

N
Потврден огласувач
075324332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам