1 / 6
Se prodava sedmosed
18.000 МКД
07.11.2020 11:28

Кавадарци / Кавадарци

Agolna garnitura, malku koristena. So mehanizam za spustanje i dve taburetki

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Tomica
Потврден огласувач
72643709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам